4 Temmuz 2012 Çarşamba

YAZ VAKTİ FESTİVAL VAKTİ                  Tabii hazirana girmeden birçok festival başladı bile. Bu hafta gidilebilitesi yüksek iki etkinlik var:

Cumartesi   -   Fanta Gençlik Festivali (Tarkan - Emre Aydın),

Pazar          -   4. Geleneksel Emirgan Çay, Kültür ve Sanat Festivali.


                   Fantayı reklamlardan ordan burdan herkes bilir zaten. 10 puan topla Tarkan'ı izle  =D  tabii Tarkan diyince ağız kulaklarıda aşar hele ki tanıtım reklamında gördüğüm o kalça dans hareketinden sonra =D Tüm gün boyunca konserin yapılacağı İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral kampüsünde bir sürü etkinlikte olacak. Kaçırılmayacak etkinlik.

                    Gelelim çoğu kişinin duymadığı ama inanılmaz kafa dinlendirici bir festivale. Özellikle çay tiryakisiyseniz koruda çınar altında çay yudumlamanın keyfine varmak için bu pazar Emirgan Korusu Beyaz Köşk Bahçesi'ne gelin. Saat 12de başlayacak festivalde geçen sene boğaz turu da düzenlenmiş. Bu sene ne yapılır ayrıntılı bilgisi internette yok.

                     Konserde kurtlarınızı döküp karaoke, jumping gibi etkinliklerle eğlendikten sonra da pazar gününe çınar altında çay keyfiyle başlayabilirsiniz. Hatta yanınıza alacağınız sandviçlerle pazar brunchına dönüştürebilirsiniz.

İlhami Gencer'in piyano dinletisinin de yapılacağı festival ilaç gibi gelecek kaçırmayın...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder